InVenture Europe: супровід інвестицій у Європі

21 Червня, 2022

Ми запускаємо новий офіс InVenture Europe, який займеться наданням комплексу інвестиційно-консалтингових послуг із супроводу угод купівлі-продажу бізнесу, комерційної нерухомості та інших активів у Європі.

Компанія InVenture вже понад 10 років ефективно працює на ринку інвестицій України, надаючи послуги із залучення фінансування в інвестиційні проекти, продажу компаній з різних галузей економіки, пошуку та підбору активів для інвестування.

У зв’язку з військовими діями в Україні багато підприємств призупинили свою діяльність, для інших, зросли ризики ведення бізнесу в країні або погіршилися умови подальшого розвитку.

 • Для українського інвестора відкривається можливість диверсифікації інвестицій за рахунок придбання діючого бізнесу, комерційної нерухомості або створення спільних підприємств у Європі та, зокрема, у Польщі.
 • Для європейських бізнесменів наш досвід та технології будуть корисними у питаннях продажу компаній та комерційної нерухомості як серед українських інвесторів, так і міжнародних.

InVenture Europe – інвестиційний бридж Україна-Європа

Олексій Олейніков, керуючий партнер InVenture: «Військові дії в Україні спонукають українських бізнесменів переглядувати подальші стратегії розвитку та замислюватися про виведення свого бізнесу та капіталу за межі України. При цьому найбільш очевидний курс для них – це Європа. У поточних реаліях український капітал може більш ефективно та безпечно працювати у Європі. А після закінчення війни та перемоги над Росією, європейські інвестиції вже кинуться в Україну. Незабаром для європейських інвесторів стануть привабливими та затребуваними український внутрішній ринок, природні ресурси, людський капітал, інвестиційно-привабливі проекти та активи».

Найперспективнішою локацією для капіталовкладень сьогодні нами вбачається Польща. Це квітучий центр сучасної Європи. Польща вигідно відрізняється від багатьох європейських країн фінансовою та політичною стабільністю, що робить її привабливою для інвестицій. У 2021 році Польща за обсягом ВВП займала 9 позицію серед 39 країн Європи, а згідно з прогнозу по темпах зростання ВВП у 2022 році – 6 місце з показником 3,7%. Вихід на європейський ринок через Польщу відкриває доступ буквально до всіх країн Європейського Союзу. А територіальний фактор та ментальна близькість щодо ведення бізнесу дозволяє швидко адаптуватися та налагодити успішне бізнес партнерство.

Для українських бізнесменів ми раді допомогти з виходом на ринок Європи шляхом вирішення наступних задач:

 • Пошук та підбір інвестиційно-привабливих активів та партнерів згідно з критеріями інвестора
 • Збір фінансово-економічних, технічних, юридичних та інших даних щодо потенційних активів та проектів
 • Проведення оцінки інвестиційної привабливості та експрес-оцінки вартості активів, а також потенційного синергетичного ефекту від угоди
 • Організація подорожей для огляду активів
 • Проведення спільних зустрічей та переговорів щодо обговорення умов угоди, медіація у переговорному процесі
 • Залучення підрядників для проведення процедури Due Diligence (юридичного, фінансового, податкового, технічного, операційного аудитів) та координація процесу
 • Консультаційний супровід замовника на всіх етапах угоди

Для бізнесменів з Польщі ми будемо раді допомогти в організації продажу бізнесу, комерційної нерухомості, а також у створенні спільних підприємств з українськими та закордонними інвесторами.

Наша команда в Європі:

Олексій Олейніков, керуючий партнер
Контакти: + 380 67 713 65 71 / ao@inventure.ua

Андрій Балєв, партнер у Європі (Польща)
Контакти: +48 451573614 / +380 50 300 23 55 / balevandrii72@gmail.com

Марина Жуковіна, партнер у Європі (Польща)
Контакти: +380 96 109 88 88

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги