Відгуки

Олександр Шульга

Managing Director, Fozzy-Agro

Знаємо та поважаємо компанію InVenture як надійних партнерів і кращих професіоналів в угодах M&A в сфері агробізнесу. Вже більше 3х років ми успішно співпрацюємо з ними по нашій програмі розширення земельного банку і завжди отримували якісні та актуальні пропозиції для потенційних угод. На сьогодні ми спільно з InVenture вже закрили 2 угоди з купівлі агрокомпаній в Україні. Ми вдячні компанії InVenture за якісний супровід угод з завжди позитивним результатом!

Костянтин Півень

Директор, Roshen

Ми дякуємо нашому раднику по угоді, компанію InVenture, яка надає професійну підтримку з питань пошуку та підбору інвестиційно-привабливих активів, а також комплексно супроводили процес придбання агрокомпанії в Хмельницькій області та ділянки для будівництва елеватора у Вінницькій області. Наші стратегічні плани забезпечують подальшу експансію в сільськогосподарській сфері та ми з задоволенням продовжемо співпрацу з InVenture з питань придбання нових агрокактівов.

Петр Томан

CEO, Agromino

Ми почали працювати з InVenture чотири роки тому, коли ініціювали пошук агрокомпаній в Україні з метою придбання. Команда InVenture показала нам десятки потенційних таргетів і допомогла успішно завершити кілька угод. Мені дуже сподобався їхній професійний підхід і глибоке знання ринку, які перевершили мої очікування. Кількість і якість потенційних компаній для поглинання було на зовсім іншому рівні в порівнянні з будь-яким іншим джерелом, який ми використовували. Я високо ціную їх зусилля, спрямовані на те, щоб зробити нас комфортними в кожній конкретній угоді. Сподіваюся на подальшу співпрацю з InVenture і можу тільки рекомендувати їх послуги.

Олена Волошина

Голова представництва, IFC в Україні

Вже багато років я є підписником на інформаційні продукти у сфері інвестицій, які випускає компанія InVenture та знаходжу їх пізнавальними та корисними. Варто зазначити, що аналітика, яку готують безпосередньо учасники інвестиційного ринку, завжди є максимально цінною та практичною для представників бізнесу.

Ілля Сегеда

M&A Principal & Deal Advisory, KPMG Ukraine

Безумовно, InVenture – краще щомісячне видання на тему інвестицій в Україні. Покриває широкий спектр угод і проектів – від M&A, угод із залучення боргового фінансування, проектів і проектів органічного розвитку компаній до венчурного інвестування і стартапів і ключових новин з області корпоративних фінансів в держсекторі. Все це відмінно організовано з коротким описом суті угоди або проекту і посиланням на розгорнутий опис. Дозволяє бути впевненим, що жодна новина з області інвестицій в Україні, яка була хоч якось згадана публічно, не пройде повз увагу читача. Я вважаю, що повнота даних і частота публікацій є ключовими перевагами цього щомісячника. Рекомендую всім, хто хоче бути в курсі того, що відбувається з інвестиціями в Україні сьогодні.

Ірина Мишкова

Засновник, Active Child School

Завдяки рекламі InVenture нам вдалося досить швидко знайти покупця на приватний дитячий садок «Active Child School».
Збираємося і далі продовжувати розвивати мережу, просуваючи франшизу на інвестиційному порталі і розраховувати на підтримку InVenture в залученні інвестицій і продажу готових проектів.

Горбатюк Андрій

Project Manager, BGV Group Management

Співпрацювали з компанією Inventure щодо реалізації бізнес активу, пов’язаного з деревопереробною промисловістю. Хочу відзначити рівень професіоналізму у пошуку покупця та організації бізнес-комунікації у процесі проведення угоди. Все чітко, своєчасно та грамотно, навіть в умовах активної фази бойових дій. Велика подяка Олексію Олейнікову, працювати з Вами – одне задоволення!

Мстислав Скоробогатов

Власник, Машинобудівний завод «Старт»

Дякую хлопцям, що допомогли знайти покупця та продати комплекс нерухомості у Катюжанці. Усвідомлюючи всю складність продажу промислової нерухомості в Україні та нюанси по об’єкту, InVenture впоралися на 5 балів, хоча сам процес затягнувся на кілька років. Понад 30 потенційних покупців розглядали можливість придбання і таки знайшовся той самий, з яким ми закрили угоду у 2021 році.

Василь Решетов

Власник, НВО "Термосистеми"

Сонячна електроенергетика для нас – пріоритетний напрямок. Ми довго придивлялися і аналізували можливі варіанти входу на цей ринок. Завдяки компанії InVenture Investment Group ми змогли підібрати ділянку, яка найбільш відповідала нашим критеріям, відсіявши інші нерелевантні пропозиції. Хотілося б окремо відзначити компетентність InVenture в сфері альтернативної енергетики. Угода пройшла швидко, прозоро і комфортно для кожної зі сторін. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Андрій Твердохліб

Президент, Агросвіт

Маю досвід співпраці з компанією InVenture в частині придбання агропромислових компаній більше 3 років. Згуртована команда, поглиблена експертиза в частині пошуку та підбору агроактивів в Україні, оперативність у наданні інформації для прийняття рішень, а також допомога в процесі медіації з власниками агробізнесу виділяє InVenture серед інших учасників ринку. Рекомендую дану компанію як професійного гравця на ринку купівлі-продажу агробізнесу в Україні.

Руслана Пособчук

Власник, Droozi

Перш, ніж розміщувати оголошення з продажу нашого бізнесу, ми промоніторили інші портали – InVenture особливо виділився. Легкий, зрозумілий, стислий, зручний в користуванні і стильний сайт. Так само при виборі зіграло роль і наявність англомовної версії – з нами зв’язувалися іноземці. У підсумку ми продали свій бізнес через цей портал через півроку. Ми задоволені професіоналізмом команди.

Данило Тонкопій

Засновник / CEO, Delfast

Отримую інвестиційний дайджест з 2012 року і що мені в ньому подобається – це лаконічність. На одній сторінці написано про угоди в Україні за минулий місяць, від корпоративних М&А, до стартапів і ангельських інвестицій. Один рядок – одна новина. Все по справі, нічого зайвого. Словом, якщо вас цікавлять інвестиції, якщо ви шукаєте проекти для інвестицій або самі залучаєте капітал, то дайджест InVenture – це найкраще видання, на яке я підписаний в цій області і одна з небагатьох розсилок, які я дійсно читаю. Крім цього, InVenture – компанія, з якою ми співпрацюємо в сфері залучення інвестицій в Delfast.

Михайло Царьов

Член наглядової ради і виконавчий директор, EastOne Group

InVenture – це не тільки успішна інвестиційно-консалтингова компанія, але і високоякісне видання, яке професіонали роблять для професіоналів фінансового сектора. Явними перевагами є – сфокусована аналітика, глибокі галузеві огляди, прикладні інвестиційні пропозиції та можливості. За часів засилля різносортної фінансової інформації, цінність такого продуманого і постійно вдосконавлюємого проекту як InVenture очевидна.

Наталія Бобро

Власник бізнесу, Release

Вирішила звернутися в компанію InVenture з продажу свого діючого бізнесу, дитячої освітньої студії Release. Враховуючи, що в даний бізнес за 12 років було вкладено досить багато інвестицій, а компанія позиціонується як лідер ринку в преміум сегменті освіти, хотілося довіритися професіоналам. Хлопці не підвели, оперативно спрацювали з пошуку покупців, з одним з яких вдалося закрити угоду. Рекомендую довіритися InVenture як надійному, розуміючому партнеру для продажу свого бізнесу.

Олена Березовська

Засновник, Органік Ера

Я вдячна компанії InVenture, яка в непростий для компанії час допомогла залучити інвестора в долю 50% ТД «Органік Ера» для подальшого розвитку бізнесу. Індивідуальний підхід і глибоке занурення в специфіку діяльності, знаходження інвестора та підтримка в переговорному процесі, а також юридичний супровід угоди – це те, що я оцінила в роботі з InVenture.

Олег Оболенцев

Власник, Central Park Spa

Ніколи б не подумав, що можна протягом двох тижнів продати салон краси. Швидше це, як випадковість, так і професійний підхід хлопців з InVenture. Приємно було мати справу. Привели двох покупців, один з них в результаті купив бізнес. Вдячний Вам за те, що вирішили питання оперативно.

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги