Відгуки

Отзывы клиентов о сотрудничестве с InVenture

Олександр Шульга

Managing Director, Fozzy-Agro

Знаємо та поважаємо компанію InVenture як надійних партнерів і кращих професіоналів в угодах M&A в сфері агробізнесу. Вже більше 3х років ми успішно співпрацюємо з ними по нашій програмі розширення земельного банку і завжди отримували якісні та актуальні пропозиції для потенційних угод. На сьогодні ми спільно з InVenture вже закрили 2 угоди з купівлі агрокомпаній в Україні. Ми вдячні компанії InVenture за якісний супровід угод з завжди позитивним результатом!

Костянтин Півень

Директор, Roshen

Ми дякуємо нашому раднику по угоді, компанію InVenture, яка надає професійну підтримку з питань пошуку та підбору інвестиційно-привабливих активів, а також комплексно супроводили процес придбання агрокомпанії в Хмельницькій області та ділянки для будівництва елеватора у Вінницькій області. Наші стратегічні плани забезпечують подальшу експансію в сільськогосподарській сфері та ми з задоволенням продовжемо співпрацу з InVenture з питань придбання нових агрокактівов.

Петр Томан

CEO, Agromino

Ми почали працювати з InVenture чотири роки тому, коли ініціювали пошук агрокомпаній в Україні з метою придбання. Команда InVenture показала нам десятки потенційних таргетів і допомогла успішно завершити кілька угод. Мені дуже сподобався їхній професійний підхід і глибоке знання ринку, які перевершили мої очікування. Кількість і якість потенційних компаній для поглинання було на зовсім іншому рівні в порівнянні з будь-яким іншим джерелом, який ми використовували. Я високо ціную їх зусилля, спрямовані на те, щоб зробити нас комфортними в кожній конкретній угоді. Сподіваюся на подальшу співпрацю з InVenture і можу тільки рекомендувати їх послуги.

Олена Волошина

Голова представництва, IFC в Україні

Вже багато років я є підписником на інформаційні продукти у сфері інвестицій, які випускає компанія InVenture та знаходжу їх пізнавальними та корисними. Варто зазначити, що аналітика, яку готують безпосередньо учасники інвестиційного ринку, завжди є максимально цінною та практичною для представників бізнесу.

Ілля Сегеда

M&A Principal & Deal Advisory, KPMG Ukraine

Безумовно, InVenture – краще щомісячне видання на тему інвестицій в Україні. Покриває широкий спектр угод і проектів – від M&A, угод із залучення боргового фінансування, проектів і проектів органічного розвитку компаній до венчурного інвестування і стартапів і ключових новин з області корпоративних фінансів в держсекторі. Все це відмінно організовано з коротким описом суті угоди або проекту і посиланням на розгорнутий опис. Дозволяє бути впевненим, що жодна новина з області інвестицій в Україні, яка була хоч якось згадана публічно, не пройде повз увагу читача. Я вважаю, що повнота даних і частота публікацій є ключовими перевагами цього щомісячника. Рекомендую всім, хто хоче бути в курсі того, що відбувається з інвестиціями в Україні сьогодні.

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги