Промислове виробництво

Олексій Олейніков
Керуючий партнер InVenture

Потужна промисловість є найважливішою складовою економічного зростання країни. За роки незалежності промисловий сектор України пройшов складний шлях розвитку, від руйнівної економічної кризи 90-х років та світової кризи 2008 року, стагнації у зв’язку з подіями 2013 року, аж до падіння темпів зростання виробництва у 2020 році внаслідок пандемії коронавірусу та воєнного часу 2022 року. У багатьох секторах промислового виробництва ми спостерігаємо технологічне відставання і зростаючий рівень зносу основних фондів, що призводить до зупинки багатьох заводів.

Саме тому місією нашої компанії є інвестиційна підтримка запуску нових технологічних виробництв, переозброєння та модернізації існуючих промислових підприємств, аж до реінкарнації промислових майданчиків шляхом зміни профілю діяльності заводів, що зупинилися.

Нам вдалося розробити безліч концепцій та бізнес-планів у різних галузях промисловості для інвесторів, залучити локальних та стратегічних іноземних інвесторів у промислові виробництва, реалізувати угоди з продажу великої кількості об’єктів промислової нерухомості в Україні.

Для інвесторів бажаючих розмістити інвестицію у промисловому виробництві ми можемо запропонувати:

 • Пошук інвестиційно-привабливих підприємств у різних секторах виробництва для розміщення інвестицій.
 • Підбір промислових майданчиків та промислової нерухомості з необхідними комунікаціями для організації нових виробництв.

Для претендентів на залучення інвестицій у виробничий сектор ми будемо корисні наступним:

 • Залучення інвестицій з метою розширення діяльності підприємства (модернізація, поповнення оборотного капіталу, залучення стратегічних партнерів та ін.).
 • Продаж промислових підприємств та промислової нерухомості.

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги