Альтернативна енергетика

Олексій Олейніков
Керуючий партнер InVenture

Рекордно дешева сонячна та вітрова енергія дедалі більше витісняє традиційне паливо зі світових енергетичних ринків швидше, ніж прогнозували уряди країн світу. В Україні розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) також слідує світовим трендам, а державне регулювання ринку ВДЕ адаптується до світових норм, щоб не залишити країну аутсайдером глобального зеленого переходу.

Не менш важливою є екологічна складова. Україна має робити свій внесок у боротьбу зі зміною клімату та скорочувати викиди парникових газів.

Україна сьогодні має достатній потенціал, щоб у найближчі роки ринок відновлюваної енергетики став майданчиком для розвитку нових бізнес-моделей та залучення іноземних інвестицій.

Компанія InVenture може запропонувати інвесторам як інвестиційні проекти, так і діючі бізнеси у сфері альтернативної енергетики. Для претендентів на інвестицій ми будемо раді допомогти із залученням інвестицій у проекти, пов’язані з сонячною, вітровою, гідроенергетикою та іншими джерелами альтернативної енергетики.

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги