Агросектор

Олексій Олейніков
Керуючий партнер InVenture

Перша угода в агросекторі, яку супроводжувала компанія InVenture, відбулася в 2013 році. Тоді, у досить важкий для України час, чеські інвестори вирішили інвестувати в економіку нашої країни. InVenture виступила ексклюзивним представником компанії Resilient з пошуку та підбору привабливих сільськогосподарських підприємств. За час співпраці нам вдалося на користь європейських інвесторів супроводити купівлю кількох агропідприємств. Сьогодні інвестори з Чехії контролюють близько 45 тисяч га у складі агрохолдингу Agromino.

За період 2013-2022 років. ми сформували сильну команду з компетенціями та широкими бізнес-зв’язками в агросекторі, за плечима якої вже понад 20 угод купівлі-продажу агроактивів із загальним земельним банком понад 200 000 га. Серед наших клієнтів є великі українські агрохолдинги та корпоративні структури (Krenel, Астарта-Київ, Fozzy Group, Roshen, Український аграрний холдинг, Harveast, Агровіста та інші), іноземні інвестори (Agromino, Resilient, Sierentz, UIFC Agro, Kusto Agro) та приватні фермери.

У сфері АПК України InVenture реалізує наступний комплекс робіт:

1. Для інвесторів в агросекторі:

 • Індивідуальний пошук та підбір рослинницьких агрокомпаній та земельного банку в Україні відповідно до інвестиційної стратегії інвестора (від 1 000 га до 200 000 га), а також активів в інших напрямках агробізнесу (тварини, рибні господарства, сади, ягідний бізнес, теплиці, елеватори) та ін.)
 • Повний супровід та структурування угод купівлі-продажу агроактивів із забезпеченням захисту інвестицій
 • Due Diligence агрокомпаній (аудит фінансової діяльності, аудит земельного банку, юридичний аудит, операційний аудит, оцінка вартості агрокомпаній).
 • Підтримка у різних питаннях розвитку агробізнесу після придбання (оптимізація та розширення земельного банку, підбір керуючого персоналу C-level, консультування щодо впровадження високих технологій в агробізнесі та ін.)

2. Для бажаючих продати агробізнес або залучити інвестиції у розвиток:

 • Передпродажна підготовка агропідприємства (оцінка вартості бізнесу та активів, бізнес-планування, підготовка інвестиційних документів)
 • Продаж агрокомпаній та агроактивів
 • Пошук та залучення інвестицій для розширення діяльності агробізнесу (кредитування, партнерське фінансування, гранти, фінансування фондами прямих інвестицій, IPO та ін.).
 • Повний супровід та структурування інвестиційної угоди.

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги