InVenture супроводила угоду купівлі-продажу проекту в сфере сонячної енергетики

3 Липня, 2019

За участі InVenture Investment Group, НПО “Термосистемы” – одна із найбільших компаній з постачання енергообладнання для електростанцій, закрила угоду з придбання готової ділянки для будівництва сонячної електростанції.

Ділянка передбачає будівництво СЕС потужністю 4.9 МВт в Дніпропетровській області.

InVenture здійснила пошук та відбір учасників згідно крітерїв інвестора, організацію перемовного процессу, а також попередній  Due Diligence діючих пропозицій.

«Альтернативна енергетика порядом із агросектором, є достатньо цікавим напрямком для інвестування. Прцюючи в цьому сегменті декілька років, ми бачимо, що в 2019 році попит на купівлю готових ділянок під будівництво СЕС продовжує стрімко зростати напередодні майбутніх «змін правил гри».

«Нам було доволі комфортно працювати із компанією НПО «Термосистемы»,так як у замовника були чіткі критерії пошуку ділянки, експертиза на ринку сонячної енергетики та бажання працювати єдиним тандемом для досягнення бажаного результату» – відмітив асоційований партнер InVenture Олександр Рудь.

Співзасновник НПО «Термосистемы» Василій Решетов: «Сонячна електроенергетика для нас – пріоритетний напрямок. Ми довго придивлялись та аналізували можливі варіанти входу на цей ринок. Завдяки компанії InVenture Investment Group ми змогли підібрати ділянку, яка найбільше відповідала нашим критеріям, відсіявши інші нерелевантні пропозиції. Хотілось би окремо відмітит компетентність InVenture в сфері альтернативної енергетики. Угода пройшла швидко, прозоро та комфортно для кожної із сторін. Сподіваємося на подальшу співпрацю».

Подати заявку
    * Файл повинен важити менше 5 мб
    Замовити дзвінок

    Передзвонимо протягом 5 хвилин.

    Зв'яжіться з нами

    Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги