InVenture у північно-західному регіоні України очолить Андрій Нагребецький

9 Листопада, 2020

До команди InVenture приєднався ще один регіональний партнер Андрій Нагребецький. Його фокус буде спрямований на представлення інтересів клієнтів InVenture переважно у Житомирській, Рівненській та Волинській областях.

Андрій Нагребецький, є головою Житомирського регіонального відділення Асоціації спеціалістів з нерухомості України, засновником, власником та генеральним директором ріелторської компанії “CR.UA”.

Офіційна адреса представництва InVenture Північ/Захід: м. Житомир, площа Перемоги 10, офіс 311 (3-й поверх)

Контактні дані:
Tel m.: +38 097 795 58 77
E-mail: cr.zhitomir.ua@gmail.com

Керуючий партнер InVenture Олексій Олейніков зазначив: «Ми все частіше стикаємося з інвестиційними запитами на Північному Заході України. Для того, щоб забезпечити максимальну оперативність реагування на запити наших клієнтів до команди InVenture приєднався регіональний партнер Андрій Нагребецький. Упевнений, що професійні компетенції та бекграунд Андрія у галузі операцій у сфері комерційної нерухомості допоможуть багатьом нашим клієнтам у вирішенні завдань із продажу діючого бізнесу та об’єктів нерухомості».

У свою чергу регіональний партнер InVenture Андрій Нагребецький зазначив: «Останнім часом дуже часто надходять пропозиції щодо продажу готового бізнесу та залучення інвестицій, у таких питаннях потрібен сильний, професійний підхід. Я дуже радий співпраці з InVenture Investment Group, тому що це не тільки маркер якості та надійності, але й принципово інший рівень роботи. І все це з однією метою – допомагати клієнтам знаходити максимально вигідні рішення та проекти під їхні інвестиційні запити».

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги