InVenture супроводила угоду з купівлі Fozzy Group частини агрохолдингу «Сварог Вест Груп»

13 Квітня, 2021

InVenture виступила M&A радником торговельно-промислової групи Fozzy Group з придбання агрофірми «Оршівська» у Чернівецькій області, що входить до агрохолдингу «Сварог Вест Груп». ТОВ «Агрофірма «Оршевська» займається рослинницьким напрямком, в її активах понад 4500 га орендованої землі сільськогосподарського призначення, комплекс сільськогосподарської техніки, зерновий елеватор одноразового зберігання 6000 тонн та супутня нерухомість.

У серпні 2020 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) погодив концентрацію інвестфондом ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Холдинг Інвест» (Київ) у вигляді придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Агрофірма «Орська забезпечить перевищення 50% голосів у найвищому органі управління товариства.

Партнери InVenture, Олексій Олейніков та Юрій Бочкур-Краснянський, які супроводжували угоду зазначили: «Угода була не найпростішою, адже процес її підготовки припав на період активної фази поширення пандемії коронавірусу та запровадження жорстких обмежень. Однак завдяки спільним зусиллям сторін та консультантів вдалося довести угоду до логічного завершення. Ми раді, що наш клієнт, компанія Fozzy Group поповнилася ще одним якісним агроактивом, який допоможе посилити позиції компанії на ринку сільгоспвиробництва України».

Операційний директор Fozzy-Agro, Олександр Шульга зазначив: «Знаємо та поважаємо компанію InVenture як надійних партнерів та найкращих професіоналів в угодах M&A у сфері агробізнесу. Вже понад 3 роки ми успішно співпрацюємо з ними за нашою програмою розширення земельного банку і завжди отримували якісні та актуальні пропозиції для потенційних угод. На сьогодні ми вже спільно з InVenture закрили кілька транзакцій з купівлі агрокомпаній в Україні. Ми вдячні партнерам InVenture за якісний супровід угод із завжди позитивним результатом!»

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги