Венчурна індустрія

Олексій Олейніков
Керуючий партнер InVenture

Незважаючи на венчурну екосистему, що розвивається в Україні, серед стартапів з українським корінням вже є success stories, які прославили українців на світовій арені і стали фокусом уваги світових венчурних фондів, серед них: Grammarly, Allset, Delfast, Looksery, Petcube, Preply, GitLab та інші.

Починаючи з 2009 року, коли ще мало хто знав і говорив про венчурні інвестиції в Україні, InVenture ще тоді пропагувала ідею розвитку венчурного бізнесу в країні. Ми започаткували один із найбільших в Україні інформаційних ресурсів, що висвітлюють новини та інвестиційні проекти венчурної індустрії – інвестиційний портал InVenture. Ми також стояли біля джерел заснування в Україні головної асоціації у сфері прямих інвестицій та венчурного капіталу – UVCA. Також нам вдалося зробити вагомий внесок у розвиток напряму agtech в Україні через створення та розвиток асоціації Agtech Ukraine та її ініціатив (аграрні хакатони, Agtech Forum, високотехнологічний консалтинг в агросекторі).

Сьогодні ми всіляко підтримуємо розвиток бізнес-акселератора FeelGoodLabs, який націлений на вироблення практичних навичок розвитку бізнесу молодими підприємцями в Україні.

Ми завжди раді допомогти підприємцям щодо залучення капіталу для розвитку їхніх нових проектів.

Подати заявку
  * Файл повинен важити менше 5 мб
  Замовити дзвінок

  Передзвонимо протягом 5 хвилин.


   Зв'яжіться з нами

   Розкажіть нам про свої пропозиції, коментарі або скарги